Tanqueray London Dry Gin + Indian toonik kombo

47.00 

3 makset 15.67€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Ärikliendi järelmaks alates 1.53€ / kuu, 0€ lepingutasu. Modena

Alkoholisisaldus: 43.1
Millest tehtud: kadakas, koriander, angelica juur ja lagrits
Värvus: läbipaistev
Toit: Iseseisvalt nautimiseks
Serveerimine: Serveerida koos jää ja Fever Tree Tonic Water toonikuga ning lisada ka laimi viil.
Tootest: Maailma ainulaadseim Tanqueray Gin on peen kombinatsioon kõrgeima kvaliteediga nisu- ja odraviljast, Toskaanast pärit kadakamarjadest, Saksimaalt korjatud angeelikajuurest ja Krimmi tuulistel steppidel kasvanud koriandrist. Tanqueray’s väljatöötatud neljakordne destillatsioon annab joogile erakordse selguse ja puhtuse. Tanqueray on London dry gin; seda nimetatakse nii destilleerimisprotsessi tõttu, mis on alguse saanud Bloomsbury´ist, Londonist. London kuiv gin on valmistatud teravilja kahekordse destilleerimise teel. Botaanilised ained lisatakse teise destilleerimise ajal.
Toonik:
Segu õrnadest looduslikest maitsetest ja aroomidest, mida annavad muu hulgas sellised haruldased koostisosad nagu Tansaaniast pärit käsitsi pressitud pomerantsiõli ühes allikavee ja ülikvaliteetse hiniiniga. Fever Tree toonik on hõrk ja looduslik, sel on unikaalne värskendav maitse ja aroom.
Tähelepanu, tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.
Logi erakliendina sisse ja teeni kuni 2 EUR järgmiseks ostuks.
Kogus

Iflower Eesti floristid jätavad endale õiguse lillevalikut muuta juhul, kui soovitud lillevalik ei ole hetkel meie laos või esindustes saadaval. Meie floristid hoolitsevad selle eest, et lillevaliku muutmisel jääksid värvitoonid ning kompositsiooni üldine ilme võimalikult lähedaseks. Lillevaliku muutmine ei mõjuta kimbu hinda. Toode ei sisalda vaasi.

Kategooriad: ,